KURUCUMUZUN MESLEKİ BİOGRAFİSİ

Hakkı DUYGUN

1956 yılında severek başladığım meslek hayatıma çabuk intibak ettim ve kısa zamanda dönemin ustaları arasında konuşulan kişi oldum.

1961’den 1964 yılına kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin iç dekorasyonu sırasında önemli tecrübeler edindim. Başarılı bir şekilde 3 sene hizmet ettim. Dönüşümü yine aynı ustanın yanına yaptım ve çırak olarak girdiğim dükkana ustabaşı oldum. Bunları bana yaptıran mesleğime olan aşkımdı.

Daha sonra dükkancılığım başladı. 30 yıl aynı aşkı amatör bir ruhla yaşadım.

Benimle çalışan mimarların ve elemanlarımın hep iltifatlarını aldım. Meslek hayatımda hiçbir zaman kolaya kaçmadım. Daima en iyiyi, en güzeli aradım.

Edindiğim tecrübe ve bilgilerimize  dayanarak, dükkanımıza resim ve kumaşla gelen müşterilerimiz daima mutlu olarak ayrılmışlardır. En önemlisi de dostluklarını kazanmışımdır.

Kurulan bu dostluklar, sevgi dolu geri dönüşleri, tavsiyeleri, beni ve firmamı her zaman onore etmeleri bizi ayakta tutan tek şeydir. Biz de bu tavsiyelere layık olmaya çalışıyoruz.

Özümüz; Meslek ahlakımızı bozmamaya gayret etmek, yalancılık ve kalitesizliğe bulaşmamaktır. Bu sözlerimiz daima işimizin arkasında olduğumuzun garantisidir.