banner image
DUYGUN MOBİLYA

Hakkımızda

“Zanaattan Sanata” uzanan yolculuğumuz 1956 yılında babamızın mesleğine gönül vermesiyle başladı. Ustamız ve babamız Hakkı Duygun’un 1965 yılında İstanbul Osmanbey’de büyük hayaller ve hedeflerle kurduğu bu küçük mobilya ve döşeme atölyesi, zaman içerisinde Hakkı Duygun’un kalite ve çizgisinden ödün vermeyen “Önce iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti “diyen anlayışıyla büyüdü.

Otuz yılın sonunda 1986 yılında kalitemizden ödün vermeden daha çok müşteriye ulaşma , siz değerli müşterilerimize “ butik mobilya”ayrıcalığını ve konforunu yaşatmak, tüm dünyadaki modern mobilya trendlerini takip etmek ve sizlerle buluşturmak amacıyla bugünkü adresine taşındı.

Bizler Hakkı Usta’nın yanında yetişmiş , onun tecrübelerinden yararlanmış ve zanaattan sanata giden yolda ona eşlik etmiş olmanın gururuyla ,İstanbul Kağıthane’de 1000 m2 kapalı alana kurulan , tüm departmanlarımızı ( döşemehane – iskelethane - teşhir salonu ) bir çatı altında toplayan ve atölye ruhunu koruyan bugünkü merkezimizde , Duygun Mobilya Döşeme San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye, yaşam alanlarınıza sihirli dokunuşlarla, birlikte büyümeye devam ediyoruz. Ayrıca merkezimizde hem yerli hem de ithal olmak üzere her zevke ve bütçeye hitap eden oldukça geniş bir yelpazeye sahip, zengin renk ve dokudaki kumaşlar, suni ve hakiki derilerle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Vizyonumuz

“Butik Atölye” anlayışımızı devam ettirerek sizler için yenileyen, yenilenen, modern ve ilkelerinden ödün vermeyen Duygun Mobilya’yı yine siz değerli müşterilerimizle birlikte geleceğe taşımak.

Misyonumuz

Üstün iş ahlakı , müşteri memnuniyeti , güven ve zanaatı, zarafet, gusto ve ustalıkla birleştirerek, el işçiliğini yaşatabilmek ve koruyabilmektir.

DUYGUN MOBİLYA, hangi alanlarda hizmet veriyor?

Haute Couture hizmet veren bir firma olarak, ev – ofis – otel – tekne – örnek daire gibi mekanlarda, kumaş, deri ve ahşabın kullanıldığı, dekorasyonun tüm farklı alanlarında uyguladığımız projeleri hayata geçirmeyi, her zevke, mekana uygun, seçkin indoor – outdoor Avrupa ve Yerli kumaşlarımız ve derilerimizle, sizlere zaman kazandırmayı ve keyifli vakit geçirmenizi hedefledik.

DUYGUN MOBİLYA’da satış sonrası hizmet;

1956’dan bu yana, uzun yıllar tercih edilmenin, bize gösterdiğiniz güvene layık olmanın bilinci ve sorumluluğuyla; müşteri memnuniyeti, bizim için her zaman öncelikli olmuştur. Satış öncesi sunduğumuz özel hizmetin, üretim ve üretimden sonra da arkasında durmak öncelikli prensibimizdir.

middle-banner image
TEK HEDEF

Müşteri Memnuniyeti.